About us

CANNA-BOHEMIA.PL

Nasze produkty wytwarzane są we Włoszech: produkcja i przetwarzanie preparatów odbywa się w naszych laboratoriach we Włoszech, we współpracy z najlepszymi uniwersytetami amerykańskimi, brytyjskimi i włoskimi.

Każdy preparat wywodzi powstaje w wyniku długich badań i opieki na wszystkich etapach wykonania.

Nasza linia produktów ma na celu zróżnicowanie poprzez specyficzne wykorzystanie właściwości konopi i została zaprojektowana do przenoszeniu ich, z oleju i z nasion konopi, niektórych „dobrych” kannabinoidów (w tym CBD) i terpenów w połączeniu z najlepszymi składnikami obecnymi dzisiaj w rynku kosmetyków.

Nasze zabiegi zaspokajają wszystkie potrzeby związane z pięknem i zdrowiem twarzy, ciała i włosów,

WYRÓŻNIAMY SIĘ, PONIEWAŻ:

– Badaliśmy poszczególne formuły, aby zmaksymalizować działanie CBD i jego „braci”. Jest to niezwykle innowacyjny projekt, którego celem jest wypełnienie luki w jakości między najbardziej zaawansowanymi krajami w zakresie stosowania i dystrybucji produktów na bazie konopi.

– Nasze formuły zostały zaprojektowane tak, aby synergicznie łączyć siłę wszystkich użytych składników aktywnych roślin, aby w pełni rozwiązać nasze problemy skórne. Trochę jak sama roślina konopi z jej zasadami na naszym ciele, nie interweniujemy w jedną substancję, ale dodajemy mocne strony różnych składników, aby osiągnąć lepszy wynik.

– Możemy zatem zdefiniować nasze produkty jako „szyte na miarę”. Używamy również kanabidiolu, dobrych kannabinoidów i terpenów w unikalny sposób lub w ekstraktach o różnych stężeniach. W rzeczywistości, jeśli chcemy uzyskać efekt kojący, nie będziemy potrzebować bardzo wysokich stężeń CBD, ale jeśli chcemy efektu przeciwzapalnego lub przeciwstarzeniowego, będziemy potrzebować więcej stężeń tej fantastycznej cząsteczki wraz ze specyficznymi składnikami do tej samej interwencji.

– Wszystkie nasze produkty są certyfikowane przez Europejskie Ministerstwo Zdrowia i uzyskaliśmy wszystkie najlepsze certyfikaty potwierdzające, że nasze produkty są ekologiczne i naturalne, a także wegańskie. Zawsze używamy tylko tego, co oferuje nam Natura.

– Nasze produkty i składniki są do zidentyfikowania stawiamy na transparentność . Cały łańcuch produkcji gwarantuje łatwość w zidentyfikowaniu ich przewidzianą w obowiązujących przepisach włoskich i międzynarodowych.

– Uwaga dla klienta: Na każdym produkcie wskazany jest numer partii produkcyjnej, co gwarantuje akceptantowi i klientowi końcowemu w odniesieniu do jakości samych produktów.

– Zbadaliśmy teksturę każdego produktu, aby stworzyć wyjątkowe wrażenia. Dlatego każdy krem ​​różni się od innych: na przykład krem ​​do twarzy jest puszysty i jedwabisty, ale po kilku masażach szybko się wchłania; krem do ciała jest aksamitny, przyjemny w dotyku i bogaty, ale został zaprojektowany z myślą o szybkiej aplikacji, która umożliwia natychmiastowe wchłanianie, co jest ważne dla kobiet, które stosują go codziennie. Krem do rąk jest zmiękczający i nawilżający, ale przede wszystkim chroni skórę dłoni, dlatego jest bogaty i wymaga dodatkowego masażu. W naszych produktach nic nie jest pozostawione przypadkowi.

– Używamy zapachów pochodzenia roślinnego, a nie produktów syntetycznych. Nasze esencje są różne i oryginalne, specyficzne dla każdego zabiegu, są delikatne, ale trwałe, wnikają w naszą skórę w celu przedłużonego uwalniania zapachów.

– Nasze produkty pochodzą wyłącznie z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego.

– Używamy ekologicznych opakowań dostarczanych przez najlepszych specjalistów w branży, które gwarantują wysokie standardy jakości i precyzji dostaw.

Na koniec przypominamy raz jeszcze, że Włochy były drugim co do wielkości producentem konopi na świecie i znajdują się w czołówce produktów wellness.

Włoska kreatywność i kunszt są znane na całym świecie.

Canna-bohemia dąży do przywrócenia fantastycznej rośliny do jej starożytnego blasku, dzięki wiedzy. Wierzymy że konopie mogą nam bardzo pomóc poprzez poprawę jakości naszego życia.